Svečiuose policininkė

Rugsėjo 11 dieną mūsų mokyklos 1–2 klasių mokiniai susitiko su Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Silvija Šilinske, kuri vedė saugaus eismo pamokėlę. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą, kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, priminta, kaip svarbu turėti ir tinkamai segėti atšvaitą. Filmukuose rodytos situacijos mokė, kaip saugiai pereiti per pėsčiųjų perėją, kaip elgtis išlipus iš autobuso ar tėvų automobilio. Mokiniai pažadėjo gatvėje elgtis atsargiai. Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Dėkojame pareigūnei Silvijai Šilinskei už bendradarbiavimą, suteiktos žinios labai pravers kelyje einant į mokyklą ir iš jos.