Protmūšis „Gyvenk sveikai ir aktyviai!“

Agluonėnų pagrindinė mokykla yra sveikatą stiprinanti mokykla.  Todėl  lapkričio 23 dieną mokykloje  6 – 7 klasių mokiniams buvo surengtas protmūšis „Gyvenk sveikai ir aktyviai!“.

Sveikatos organizacijos teigia, kad  mūsų sveikatai didelę įtaką turi gyvensenos ir mitybos ypatumai,  todėl renginyje šiems dalykams buvo skirta daug dėmesio. Mokiniai prisiminė ir įtvirtino žinias apie sveiką mitybą, nagrinėjo sveikos mitybos piramidę, ką reikėtų valgyti dažniau, ko vengti, aptarė vitaminų ir fizinio aktyvumo naudą. Taip pat atliko linksmas užduotis – ragaudami vaisius užrištomis akimis, tikrino savo uoslę ir skonio receptorius, sprendė kryžiažodį, puikiai atsakinėjo į klausimus.

Iš šypsenų ir gero nusiteikimo buvo matyti, kad renginys mokiniams patiko. Pralaimėjusių nebuvo, žaidėjai pasitikrino žinias bei sužinojo naujų dalykų apie sveiką mitybą ir gyvenseną. Vaikus džiugino bendrystė kartu  ir smagus pasibuvimas.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolita Morkuvienė