Jurginės

Balandžio 25 d. Agluonėnų etnografinėje sodyboje vyko metodinis renginys „Jurginės“, kurį organizavo mokyklos-darželio pedagogės. Vaikai žaidė žaidimus, šoko liaudies ratelius, pamėgdžiojo paukštelius, išmoko orų spėjimų. Pradinukai paruošė vaidinimą apie Šv. Jurgį, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai parodė savo žaidimus ir mokė svečius žaisti. Svečiai iš Klaipėdos r. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro mus mokė žaisti ratelį. Etnografinės sodybos vadovė papasakojo apie piemenukų žaidimus, parodė kokius žaidimus žaidė anais laikais. Keletą žaidimų pažaidėme ir mes. Po to vaišinomės šeimininkių iškepta kiaušiniene ir arbata. Gera nuotaika užbaigę renginį, pakvietėme svečius atvykti ir kitais metais.

Pradinių klasių mokytoja Ingrida