Sportuojam lauke bet kokiu oru

Mokyklos-darželio bendruomenė turėjo puikią galimybę sudalyvauti projekte ,,Sportuojam laukę bet kokiu oru”. Šio projekto tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį gryname ore.

,,Boružiukų” ir ,,Bitučių” grupės ugdytiniai darė pritūpimus, rankytėmis bandė pasiekti dangų, žaidė sniego karą, spardė kamuolį, ėjo greituoju ėjimu, čiuožė nuo kalnelio, šokinėjo kaip kiškučiai, darė malūną.

,,Skruzdėliukų” ir ,,Pelėdžiukų” gr. ugdytiniai su savo rogutėmis brido per giliausias pusnis ant kalniuko ir nuo jo čiuožinėjo. Kai pavargo nusprendė pastatyti sniego senį besmegenį. Bet, deja, būna dienų, kai sniegas ima tirpti ir jo nebeužtenka seniams besmegeniams, tada vaikai spardo kamuolį. Juk futbolo nereikėtų pamiršti net žiemą.

1-4 klasės mokiniai taip pat prisijungė prie šio projekto ir kartu su mokytojomis aktyviai leido laiką. Su gera nuotaika,  pasiėmę rogutes keliavo link Agluonėnų Aukuro kalno. Ten vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir puikiai pasportovo.