Europos egzaminas 2020

Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos 7-9 klasių mokiniai internetu aktyviai dalyvavo Europos egzamine. Gegužės 8 d. jau vienuoliktą kartą visos Lietuvos gyventojai tikrinosi žinias apie Europos Sąjungą. Žinias apie Europą pasitikrino šie mokiniai: Eimantė Klenauskaitė, Viktorija Astrauskaitė, Simas Žilius, Džiugas Tiriūnas, Simas Juknevičius, Kajus Tučas, Markas Kupšys, Domantas Daulius, Robertas Valančius.
Geriausiai mokykloje egzaminą išlaikė mokinė Eimantė Klenauskaitė . Ji yra užregistruota antram egzamino etapui, kuris vyks gegužės 19 d. internetu. Pasirengimui „Europos egzaminui“, mokiniai galėjo tobulinti žinias mokymosi kampelyje, kur rado šių metų egzamino temas ir informacijos šaltinius, turėjo galimybę sudalyvauti „Europos egzamino“ treniruotėje. Kai darbas bus organizuojamas įprastu ritmu, mokiniai gaus diplomus, o mokykla stalo žaidimą „Eureka“. Dėkoju, mokiniams, dalyvavusiems Europos egzamine.

Mokytoja Birutė Adelė Studencova